Psühholoogi vastuvõtt
Meie mitmekülgne teadmiste ja meetodite rohke pagas annab hea võimaluse lähtuda Sinu olemusest ning pakkuda just Sinule sobivat lähenemist

Airi Kivi, MSc
Pereteraapia, noorte- ja täiskasvanute psühholoog, loovteraapia

Broneeri aeg

Maria Kanter, MSc
Veebinõustamine. Kognitiiv-käitumisteraapia, laste- ja noortepsühholoog

Broneeri aeg

Antonina Kiseleva
Venekeelne nõustamine noortele ja täiskasvanutele

Broneeri aeg

Antonina Kiseleva

Täiskasvanute ja noorte nõustamine, positiivne psühhoteraapia

Töökeel: vene keel


Antonina on lõpetanud Moskva Psühhoanalüüsi Instituudi nõustamispsühholoogia bakalaureuseõppe. Ta jätkab õpinguid positiivse psühhoteraapia õppes Higher School of Practical Psychology koolis. 

Positiivne psühhoteraapia on ressursile-orienteeritud meetod, mille ülesanne on aidata inimesel leida ja arendada oma resursse ja võimed. Ta on läbinud täiendavaid koolitusi süü- ja häbitunde, traumajärgse stressihäirega toimetuleku teemadel, samuti on omandanud “sisemise lapse” ja “sisemise vanemaga” töö tehnikaid. Aastaid töötanud noortega, elukutse valiku ja hariduse strateegia teemadel. Professionaalsete huvide hulka kuuluvad mineviku koorem, rahulolematus eluga, ebamugavad tunded (hirm, solvumine, süütunne, igavus, kurbus, üksindus, häbi, viha), tahte puudumine, enese aktsepteerimine, enesehinnang.

Airi Kivi

Airi on lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia magistriõppe, läbinud süsteemne pereteraapia väljaõppe ning NLP (neurolingvistiline programmeerimise) praktiku taseme väljaõppe ning lisaks veel mitmeid kunstiteraapiat hõlmavaid väljaõppeid.

Airi on töötanud õppejõu ja koolitajana ning viinud läbi psühholoogilise rehabilitatsiooni gruppe liiklusrikkujatele. Airi leiab, et alati on võimalik teha muudatusi mõtlemis- ja käitumisviisis, samuti on oluline märgata kuidas harjumused saavad meid viia eesmärkidele lähemale.

Airi tegeleb noorte ja peredega pakkudes loovteraapiat, pereteraapiat, individuaalteraapiat ja- nõustamist.

Airi viib vastuvõtte viib läbi eesti keeles. 

Maria Kanter

Maria on lõpetanud psühholoogia eriala Tallinna Ülikooli bakalaureuse õppes ning magistriõppes nõustamise psühholoogia suunal. Täiendanud end noorukite sõltuvus-, tervise-, ja riskikäitumise, vägivalla vähendamise, grupiprotsesside, psühhosotsiaalse töö laste ja noorukitega, laste psühhopatoloogia teemadel.

Erialaselt tegelenud nõustamisega ligi 10 aastat ning praktiseerinud erinevate teaduslikult tõestatud tõhusate psühhoteraapia vormidega. Maria on läbinud kognitiiv-käitumisteraapia aastase algkoolituse, mille tehnikad on eriti tõhusad ärevuse ja depressiooni ravis; omandanud mindfulness tehnika, loovteraapia tehnikaid; omandanud läbi praktika mängu-, liiva-, leina- psühhodraamateraapia võtteid ning enesehinnangu treening COMET (competitive memory training) Inimese vaimne tervis ja heaolu on Mariale südamelähedane teema ning täiendab end pidevalt selles valdkonnas.

Maria tegeleb noortega, lapsevanematega ning individuaalnõustamisega erinevate sihtgruppidega, pakkudes psühholoogilist nõustamist ja kognitiiv-käitumisteraapiat.

Maria viib vastuvõtte viib läbi eesti keeles. 

Broneeri aeg
Vastuvõtule
Veebinõustamisele
Soovid rohkem infot teraapia osas? Saada meile email info@heaolu.ee või telefoni teel eesti keeles
+372 56 900 832 ja räägime