Mindfulness treening

Ärksameelsus (mindfulness) on psühhoteraapia ravivorm, mis hõlmab endas hetkest teadlik olemist oma keha-meele protsessides ning hinnangute ja reaktsioonide vaba olemist loomaks eesmärgistatud sidet mis tahes eluoludega

Ärksameelsus juhatab pöörama tähelepanu oma kehale, hingamisele, tajudele, liikumisele ja emotsioonidele läbi visualiseerimise ja muude protsesside.

Antud kogemus suurendab võimet luua sõbralik suhe oma sisemaailmaga ja seeläbi ka välisega.

Ärksameelsuse kultiveerimine on unikaalne katalüsaator enda emotsionaalses, kognitiivses, sotsiaalses ja spirituaalses arengus.

Teraapia edu määr sõltub sellest, kui efektiivselt luuakse keskkond õppimaks oma sisemisest teadmisest ja sellest, kui edukalt põimitakse ärksameelsust kujutluspiltide, liikumise, mängu, avastamise ja loova eneseväljendusega. Veel on tähtis kohanduda lapse vanuse, iseloomu ja hetkeolukorraga.

Ärksameelsus tähendab kogemustel põhinevat õpet ja oskuste rakendamist.

Ärksameelsus põhineb tulemuslikel mudelitel kogu maailmast – Inglismaalt, Iisraelist, Austraaliast, Uus-Meremaalt ja mujalt. Õppekava on pühendatud protsessidele, läbi mille saame me alandada lapse stressi taset, vähendada rahutust ja kergestiärritatavust ning samal ajal toetada lapsi rahumeelsuse, teadlikkuse, emotsionaalse tasakaalukuse, uudishimu ja empaatia kultiveerimises.

Broneeri aeg
Vastuvõtule
Veebinõustamisele
Soovid rohkem infot teraapia osas? Saada meile email info@heaolu.ee või telefoni teel eesti keeles
+372 56 900 832 ja räägime