Töötukassa kliendile

Meie mitmekülgne teadmiste ja meetodite rohke pagas annab hea võimaluse lähtuda Sinu olemusest ning pakkuda just Sinule sobivat lähenemist
Eesti Töötukassa klientidele psühholoogilise nõustamise teenus

Töötukassa võimaldab nõustamisteenuseid registreeritud töötutele ning koondamisteate saanud tööotsijatele. Kui soovite tulla nõustaja vastuvõtule, siis rääkige sellest oma töötukassa konsultandile, kes teile teenust täpsemalt tutvustab ning teid vajadusel teenusele suunab.

Psühholoogiline nõustamine

Teenus on mõeldud neile, kes tunnevad, et tööotsinguid ja tööle saamist mõjutab mõni olukord, millele on keeruline iseseisvalt lahendust leida. Olukordi, mil tunnete, et vajate ärakuulamist ja asjatundlikku toetust, võib olla palju, näiteks töökoha kaotus või olete hakanud kahtlema oma võimetes ja oskustes või tööturule sisenemine valmistab ebakindlust ja hirmu. Psühholoog neutraalse isikuna oskab teie olukorda kõrvalt vaatajana hinnata ja aitab teil tekkinud küsimusi ja probleeme läbi analüüsida.

Kui tunnete, et vajate psühholoogilist nõustamist, siis rääkige sellest oma töötukassa nõustajale, kes teile teenust täpsemalt tutvustab ning teid vajadusel teenusele suunab. Psühholoogilisele nõustamisele saavad pöörduda registreeritud töötud ning koondamisteate saanud tööotsijad.

Töötukassa poolt suunatud psühholoogilise nõustamise teenus on mõeldud esmatasandi individuaalseks nõustamiseks. Kohtumisel osaleb ainult isik, kes on Töötukassasse registreeritud.

Kuidas nõustamisele registreerida?

Kasuta registreerimiseks kas kontaktvormi või online broneerimissüsteemi siin lehe all.

Kontaktvormi kaudu registreerides kirjuta enda täisnime, isikukoodi ning maakonna nimetuse, kus olete Töötukassas end registreerinud ning pakume esmased vabad võimalikud ajad vastuvõtuks teile hiljemalt nädala jooksul, kui oleme saanud Töötukassast kinnitava vastuse.

Broneerimissüsteemi kaudu registreerides vali endale sobiv spetislist ning vajuta “broneeri aeg” nupule, kust avaneb teile online kalender, kust näete siniseid kuupäevasid, millal saaksite tulla psühholoogi vastuvõtule. Vajutades endale sobiva sinise kuupäeva peale, avanevad ka võimalikud kellaajad. Kui leiate endale sobiva kellaaja, saate vajutada kellaaja peale ning selle kaudu avaneb teile broneerimise ankeet, mille palume ära täita. Broneerimise ankeedi täitmine on oluline, kuna saame olulise info selle kaudu Töötukassa registreerimise jaoks ning psühholoogile kohtumise ettevalmistamiseks. Palun arvestada, et broneerimise hetkest peab jääma vähemalt viis päeva soovitud broneerimise päevani, et Töötukassa saaks endapoolt kinnitada kohtumise.

Psühholoogilise teenuse rahastuse arvestamine

Üks vastuvõtt kestab 1 tund. Eesti Töötukassa arvestab nõustamise tunde akadeemilistes tundides ning Eesti Töötukassa osaluslehele märgitakse 1 tunnise vastuvõtu kohta 1,5 akadeemilist tundi.

Broneeri aeg online broneerimissüsteemi kaudu

Airi Kivi

Broneeri aeg ja tule kohale
Broneeri aeg veebikohtumiseks

Psühholoog, pereterapeut, hüpnoterapeut

Töökeeled:
eesti, inglise

Tere, olen Airi. Olen tegelenud noorte, lastevanemate ja täiskasvanute nõustamisega üle kümne aasta. Olen läbinud süsteemse pereteraapia ja litsenseeritud hüpnoteraapia väljaõppe.

Tartu Ülikoolis lõpetasin psühholoogia magistrikraadi. Lisaks olen end täiendanud NLP (neurolingvistilise programmeerimise) ja metafoorkaartide praktiseerivad täiendõpped. Oskan aidata inimesel muuta enda negatiivseid mõttemustreid ja käitumisi ning saavutada tervislikumad valikud.

Minu töö on enamasti suunatud individuaal- ja pereteraapiale ning hüpnoteraapiale.

Galina Popovitš

Tere, olen Galina ja olen lõpetanud Tallinna Sotsiaal-Humanitaar Ülikooli psühholoogia magistriõppele vastava eriala ning Tallinna Ülikooli sotsiaalpedagoogika eriala magistriõppe.

Olen läbinud kognitiiv- ja käitumisteraapia põhiväljaõppe ning kriisinõustamise põhikursuse. Lisaks olen läbinud täiendkoolitusi laste- ja perepsühholoogia, biblioteraapia ja kunstiteraapia alal. Olen täiendanud end autistliku ning aktiivsus-tähelepanuhäirega laste tugiisiku baaskoolitusega ning aktiivsus-tähelepanuhäirega laste emotsioonide ning probleemse käitumise teemal. Kasutan psühhoterapeutilisi tehnikaid ja meetodeid, mis aitavad ühtlustada klientide vaimset tervist, lahendades käitumise, tundeelu ja sotsiaalse suhtlusega seotud probleeme.

Olen tegelenud nõustamisega üle kahekümne aasta nii haridusasutustes kui personalitöö valdkonnas.  Igapäevaselt puutun tööalaselt kokku nii täiskasvanute, noorte kui ka lapsevanematega.

Anne Kanter

Töökeeled:
eesti

Valdkond:
jooga õpetaja ja meditatsiooni juhendaja

Huvi korral kirjutada info@heaolu.ee

Anne joogateekond sai alguses aastal 2017, kui otsustas hakata käima jooga treeningutes. Esialgu paaril korral nädalas ja siis aina intensiivsus suurenes, kuni ta kahe aasta möödudes käis peaaegu iga päev stuudios ja vahel koguni mitu korda päevas.  Ja miks?  Sest trennist tulles oli liigestes ja lihastes imeliselt hea tunne. Muutused meeles ja kehas olid nii võimsad ja püsivad, et see pani mõtlema, mis ime asi selle joogaga on. Anne otsustas minna jooga koolitusele, et matil kogetule saada vastuseid.

Tänaseks on Anne Yoga Alliance ’i poolt sertifitseeritud jooga õpetaja (Vinyasa yoga RYT200 teacher training (2019 - 2020) ja andnud 3 aastat järjepidevalt ise tunde mitu korda nädalas. Anne on end täiendanud järgmiste koolitustega: Yin yoga teacher training 50h (2020), Lastejooga juhendajate koolitus 16-tundi (2020), Jooga biomehaanika töötuba 4-tundi (2021), Somaatika ja valu töötuba 4-tundi (2021), Heliteraapia baaskursus 16-tundi (2023), Mediatatsioon, mindfullness ja jooga nidra koolitus 30-tundi (2023).

Kasuta allolevat kontaktvormi registreerimiseks. Kirjuta enda täisnimi, isikukood ning maakonna nimetuse, kus olete Töötukassas end registreerinud ning pakume esmased vabad võimalikud ajad vastuvõtuks teile hiljemalt nädala jooksul, kui oleme saanud Töötukassast kinnitava vastuse.
Täname! Sinu sõnum on edastatud.
Vormi saatmisel tekkis viga! Proovi uuesti.