Koolitused

Erinevas formaadis, erinevatel teemadel, nii noorematele kui vanematele sihtgruppidele koolitused. Koolitused on  suuremal või vähemal määral on seotud teadmiste ja oskuste arendamisega, kuidas ennetada või lahendada vaimse tervise probleeme

Näiteks, miks inimesed läbipõlevad; vanemaks olemine ja laste kasvatus; paremad suhtlemisoskused ning koostöö oskuste arendamine.  Meie käest saab kokkuleppel tellida vastavalt enda soovile teemakoolitusi, mille sihtrühmaks on töökollektiivid, lapsevanemad, õpilased, õpetajad. Pakume individuaalseid lahendusi vastavalt soovile ning ka formaat-koolitusi näiteks psühholoogia kursus, loovteraapia tunnid, loengusari lastevanemate kool jpm.

Huvi korral kirjuta maria@heaolu.ee ja lepime teile sobivalt teema ja formaadi kokku!

Tulevased avalikud koolitused

  • Mindfulness koolitus noortele (22.08.2019 @Pärnu mnt 105, Tallinn) - Registreeri

Teadvelolek (mindfulness, ärksameelsus, ärksus) hõlmab endas hetkest teadlik olemist oma keha-meele protsessides ning hinnangute ja reaktsioonide vaba olemist loomaks eesmärgistatud sidet mis tahes eluoludega.Läbi lihtsate juhendatud mõtteharjutuste on Sul võimalik õppida saama paremat kontakti iseenda mõtete ja tunnetega ning keskenduma käesolevale hetkele. Sul on võimalik õppida oskust olla teadlik oma mõtetest, tunnetest, füüsilistest aistingutest ja tegevustest käesoleval hetkel, ilma hukkamõistu ja  kriitikata iseenda ning teiste vastu.

Lastevanemate kool

Anname vanemlike oskustega seotud praktilisi tarkusi laste mõistmiseks ja nendega paremaks toimetulekuks. Eesmärk on suurendada vanema ja lapse koostööd ja usaldussuhet. Laps on justkui vanema peegel – ta jäljendab vanema käitumist ja sellest saab tema elu osa. Oskusi, mida on vaja lapse kasvatamisel ja tema eest hoolitsemisel, saab ja peabki õppima.

Iga pere on eriline ning ei ole olemas ühte ja ainsat vanemaks olemise viisi. Küll aga on olemas põhimõtted, mida järgides saame toetada lapse kasvamist iseseisvaks ja enesekindlaks inimeseks. Uuringud kinnitavad, et autoriteetne vanemlus on tõhusam kui autoritaarne.

Me tahame, et meie lapsed kuulaksid, austaksid ja usaldaksid, mitte ei kardaks meid. Tahame olla toetavad, kuid mitte liigselt sekkuvad. Kuidas leida hea tasakaal?Üks põhimõte aitab tulla toime erinevas vanuses esilekerkivate väljakutsetega – olla toetav ja nõudlik. Selles peitubki autoriteetse vanemluse iva. Kõik ikka selleks, et veel rohkem nautida vanemaks kasvamise protsessi ja nende väikeste inimeste seltskonda.

Broneeri aeg
Soovid rohkem infot teraapia osas? Saada mulle email maria@heaolu.ee või helista +372 56 900 832 ja räägime
Broneeri aeg