Koolitused

Erinevas formaadis, erinevatel teemadel, nii noorematele kui vanematele sihtgruppidele koolitused. Koolitused on  suuremal või vähemal määral on seotud teadmiste ja oskuste arendamisega, kuidas ennetada või lahendada vaimse tervise probleeme

Näiteks, miks inimesed läbipõlevad; vanemaks olemine ja laste kasvatus; paremad suhtlemisoskused ning koostöö oskuste arendamine.  Meie käest saab kokkuleppel tellida vastavalt enda soovile teemakoolitusi, mille sihtrühmaks on töökollektiivid, lapsevanemad, õpilased, õpetajad. Pakume individuaalseid lahendusi vastavalt soovile ning ka formaat-koolitusi näiteks psühholoogia kursus, loovteraapia tunnid, loengusari lastevanemate kool jpm.

Huvi korral kirjuta info@heaolu.ee ja lepime teile sobivalt teema ja formaadi kokku!

Teadveloleku kursus

Meelerahu on leitav seestpoolt. Üks toimiv viis sellega kontakt saada ja seda kvaliteeti endas hetk hetke järel avada, on teadveloleku (mindfulness) kasutamine oma igapäevases elus. Teadvelolek on praegu väga kuum teema, kuna see tõesti aitab inimesi! Oma efektiivsuse tõttu on see ka teadusmaailma huviorbiidis: teadveloleku rakendamine toob kaasa tervislikke muutusi harjumustes, vähendab läbipõlemise riski, depressiivsust, stressi ja ärevust, suurendab heaolu, efektiivsust ja enesejuhtimise võimet, parandab und ja aitab ennetada paljude haiguste väljakujunemist.Kursus koosneb erinevatest osadest ning on online'is ehk veebivahendusel, mis annan võimaluse osaleda just sinule sobival ajal ning kogeda uutmoodi hingamist!

Enesehinnangu treeningu kursus


Madal enesehinnang mõjutab inimese elu kõiki valdkondi, viib väärate arvamusteni iseendast ning iseenda suhtes halbade käitumisviisideni. Madal enesehinnang on inimeste ja eriti teismeliste hulgas väga levinud, see võib ilmneda ka näiteks pidevas soovis kaalus alla võtta või ennast muuta. Madal enesehinnang võib viia erinevate raskusteni, seal hulgas koolist puudumise, kiusamise, suitsetamise, enesevigastamise, depressiooni, häiritud söömiseni.Kuna enesehinnang on väga suur meie käitumise määraja, on väga tähtis, et endast arvamus(enesepilt) oleks õige ja nii realistlik kui võimalik. Mida rohkem olla teadlik arvamusest iseenda kohta (enesepildist) ning milleks me võimelised oleme, seda enam saame organiseerida elu vastavalt enda võimekusele ning tõestada realistlikut enesepilti.

Broneeri aeg
Vastuvõtule
Veebinõustamisele
Soovid rohkem infot teraapia osas? Saada meile email info@heaolu.ee või telefoni teel eesti keeles
+372 56 900 832 ja räägime