Hinnakiri

Panustamine oma vaimsesse tervisesse on investeering iseendasse ja tee suurema õnne, rahulolu ning elukvaliteedi suunas. See võimaldab teil kogeda elu täiel rinnal, leida sisemist rahu ja enesekindlust ning olla valmis võtma vastu enda jaoks olulisi elu väljakutsed.‌

Hoolitsedes oma vaimse tervise eest, saate olla parem versioon iseendast, mõjutada positiivselt oma suhteid teiste inimestega ja inspireerida teisi sama tegema. Teie vaimne heaolu on alus, millele saab ehitada terve ja õnneliku elu. Teie heaolu on väärtuslik ressurss, millesse panustamine on protsess ja teekond parema mina poole! Psühholoogiga koos esmasel vastuvõtul saab kokku leppida individuaalse nõustamisprotsessi eesmärk ning selleni jõudmise protsess ning planeerida kohtumiste sagedus.

Teenus
Kestvus
Hind
Psühholoogiline nõustamine 60 min
1h
80 EUR
Psühholoogiline nõustamine 90 min
1.5h
120 EUR
Pereteraapia 90 min
1.5h
120 EUR
Kognitiiv-käitumisteraapia 60 min
1h
80 EUR
Kunstiteraapia 60 min
1h
80 EUR
Hüpnoteraapia 90 min
1.5h
120 EUR
Mindfulness teraapia 60 min
1h
80 EUR
Hüpnoteraapia 90 min
1.5h
120 EUR
Koolitus                   
Kokkuleppel
Psühholoogi teatise või tõendi väljastamine
60 EUR
Teeme koostööd erinevate haridusasutuste, lasteaedade, linnaosavalitsuste ja muude allasutustega, et ennetada ja lahendada vaimse tervise probleeme

Kasulik teada

Broneerimine

 • Valige sobiv spetsialist: Valige endale sobiv vastuvõtu tüüp ja sobiv spetsialist ning saate vajutada spetsialisti nime juures olevale nupule “broneeri aeg”, kus avaneb online-kalender.
 • Online kalender: Online kalendri kaudu näete valitud spetsialisti vabu aegu ning saate enda jaoks valida sealt kõige sobivama ning täita ära broneeringu ankeet.
 • Veebis kui kohapeal: Kõik vastuvõtu tüübid on võimalik teha nii kohapeale tulles Narva mnt  7, Tallinna kesklinnas või mugavalt veebivahendusel kasutades Google Meets rakendust. Broneeringu ankeedis saate märkida enda eelistuse.

Tasumine

 • Broneeringu ankeedil: Tasumine toimub broneerimise käigus, kus täidate broneerimise ankeeti.
 • Kinnituskiri: Kui olete broneeringu ära teinud, tasunud visiiditasu ülekandega, saate endale kinnituskirja e-maili, kus on samuti oluline info teie jaoks välja toodud tulevase vastuvõtu kohta.
 • Telefonile meeldetuletus: Päev enne broneeritud vastuvõtu aega tuleb teile telefonile meeldetuletav sõnum, vastuvõtu toimumise kohta.
 • Sularahas tasumine: Kui eelistate tasuda sularahas, siis tuleb teil pöörduda kontakti lehele, kus saate esitada soovi tulla vastuvõtule endale eelistatud ajal ning tuua välja, et soovite tasuda sularahas kohapeal.
 • Krüptorahaga tasumine: Saab tasuda kasutades krüptoraha: BTC, siis tuleb teil pöörduda kontakti lehele, kus saate esitada soovi tulla vastuvõtule endale eelistatud ajal ning tuua välja, et soovite tasuda krüptos.

Teenuse rahastusviisid

 • Tervisekindlustus: Teenuse eest võib tasuda ka tervisekindlustus (välja arvatud Haigekassa). Mõned tervisekindlustusplaani või ravikindlustusprogrammid hõlmavad psühholoogi teenuseid. Kui teil on endale või perele ostetud tervisekindlustus, siis tasub uurida, milliseid võimalusi tervisekindlustus teie jaoks hõlmab.
 • Linnaosavalitsus: Vastuvõtu eest võib tasuda ka teie kohalik linnaosavalitsus: mõned linnaosavalitused võivad pakkuda tasuta või osaliselt rahastatud psühholoogilist abi. Uurige enda kohalikust linnaosavalitsusest täiendavat infot.
 • Tööandja: Vastuvõtu eest võib tasuda ka teie tööandja. Mõned tööandjad pakuvad oma töötajatele psühholoogi teenuseid, kui nad on läbi elanud raskusi tööl või isiklikus elus.
 • Töötukassa: Töötukassa võimaldab nõustamisteenuseid registreeritud töötutele ning koondamisteate saanud tööotsijatele. Kui soovite tulla nõustaja vastuvõtule, siis rääkige sellest oma töötukassa konsultandile, kes teile teenust täpsemalt tutvustab ning teid vajadusel teenusele suunab. Meie kodulehel saate kontakti lehel kirjutada kontaktivormile pöördumise soovi, enda täisnime, isikukoodi ning maakonna nimetuse, kus olete Töötukassas end registreerinud. Vastame teile koheselt, kui oleme Töötukassast saanud kinnituse ning pakume esmased võimalikud vastuvõtu ajad e-maili teel.

Broneeritud ajast loobumine
24h enne broneeringu aega muudatused:

 • Kui selgub, et teil on broneering tehtud ning valitud aeg siiski ei sobi, tuleb sellest teada anda 24h enne vastuvõtu aja toimumist, kus saame teie aja ära muuta sobivama vastu.
 • Kui selgub, et teil on broneering tehtud ning valitud aeg siiski ei sobi, palun anda sellest teada hiljemalt 24 h enne kokkulepitud aega. Hilisema teatamise või vastuvõtule mitteilmumise korral visiiditasu ei tagastata.
 • Aja muutmiseks või tühistamiseks palun kirjutage vastava sisuga e-mail info@heaolu.ee
 • Kui 24h enne broneeritud aega ei ole muudatuse soovist teada andnud, olete kohustatud tasuma visiiditasu täies mahus.

Kasulik teada

Selleks, et Heaolu Keskus saaks paremaks - väärtustame väga Sinu kogemust ja tagasisidet. Palun võimalusel täita ära tagasisidevormi, kus on ainult kaks punkti ning võtab vähem kui minut aega. Tagasiside vorm on anonüümne.

Tagasiside vorm

Tagasiside on võimalik anda ka Googles

Tänan, et aitad meil olla parem!