Galina on psühholoog, kellel on üle 30 aasta töökogemust psühholoogia erinevates valdkondades, pakkudes professionaalset nõustamist ja tuge nii noortele kui täiskasvanutele. Tema tööalane kogemus hõlmab endast individuaalset psühholoogilist nõustamist, organisatsiooni psühholoogia rolli ja koolipsühholoogi rolli, pakkudes igakülgset tuge ja lahendusi erinevates elu- ja tööolukordades.
Galina on omandanud magistrikraadi Tallinna Ülikoolist ning bakalaureusekraadi Sotsiaal-Humanitaar Ülikoolist. Tema täiendkoolitused on ulatuslikud ja mitmekesised, hõlmates kognitiiv-käitumisteraapia põhikoolitust, mis võimaldab tal aidata kliente muutma negatiivseid mõttemustreid ja käitumismalle. Lisaks on ta läbinud pereteraapia kursused, mis keskenduvad pereliikmete vahelise suhtlemise ja suhete tugevdamisele, ning kriisinõustamise koolituse, mis annab talle oskusi kriisist taastumise toetamiseks.
Erilist tähelepanu on Galina pööranud erivajadustega laste, sh autismiga laste nõustamisele, olles läbinud Ivic Mägi Autismikoolis koolituse, mis on andnud talle süvitsi minevad teadmised ja praktilised oskused, et toetada lapsi ja nende peresid keerulistes olukordades. Samuti on ta spetsialiseerunud noorte psühholoogilisele nõustamisele, aidates noortel leida tasakaalu ja lahendada igapäevaelu väljakutseid, alates õpingutest kuni sotsiaalsete oskuste arendamiseni.
Lisaks oma psühholoogilisele praktikale on Galina omandanud ulatuslikud teadmised organisatsioonilisest psühholoogiast. Ta on töötanud mitmesugustes organisatsioonides, kus tema ülesanneteks on olnud personali värbamine, töötajate arenguvestluste läbiviimine, koolituste korraldamine ja meeskondade arendamine. Galina on aidanud luua ja ellu viia ettevõtte psühholoogilist toetust, keskendudes töötajate vaimse ja emotsionaalse heaolu edendamisele.
Galina on oma töö kaudu aidanud paljusid inimesi igas vanuses, pakkudes neile tuge ja lahendusi vaimsete ja emotsionaalsete probleemide lahendamisel, olgu siis tegemist noorte või täiskasvanutega. Tema mitmekülgsed teadmised ja praktilised oskused võimaldavad tal pakkuda kohandatud lahendusi, et toetada inimeste vaimset ja emotsionaalset heaolu ning aidata inimesel oma elu paremaks muuta.
Milliste muredega Galina poole pöörduda?
Tööelu tasakaalu leidmine, personali areng ja arenguvestlused, motivatsiooni ja enesekindluse suurendamine, depressioon ja ärevus, emotsionaalne ja vaimne heaolu, suhete probleemid (paarisuhted, peresuhted), laste ja noorte käitumisprobleemid, vanemate toetus ja nõustamine, kriisinõustamine, stressi ja väsimus, töötajate vaimne heaolu ja meeskonnatööd toetav nõustamine, sotsiaalsete oskuste arendamine, pereteraapia, kognitiiv-käitumisteraapia, autism ja erivajadustega laste nõustamine, kohanemisraskused, kriisid ja elu muutused.
E-nõustaja poole võib pöörduda erinevate murede ja probleemidega. E-nõustamine võimaldab teil saada kasvatuslikku tuge ja nõustamist mugavalt oma kodus või asukohast, kus teil on juurdepääs internetile.
E-nõustaja saab teid toetada, jagada teadmisi ja pakkuda praktilisi lahendusi erinevate väljakutsete lahendamisel, aidates teil luua tervislikumat ja toetavamat suhet iseenda ja teistega ning toetada paremat toimetulekut.
Siin on mõned olukorrad, kus võib kaaluda e-nõustaja abi otsimist:
Emotsionaalsed väljakutsed
Kui teil on mure oma emotsionaalse heaolu või vaimse tervisega, nagu ärevus, depressioon, stress või enesehinnanguga seotud väljakutsed, võib e-nõustamine olla kasulik. E-nõustaja saab teid toetada ja juhendada nende probleemidega tegelemisel.
Suhteprobleemid
Kui teil on raskusi suhetes partneri, perekonna või sõpradega, võib e-nõustaja aidata teil suhtlemisoskusi arendada, konflikte lahendada ja suhteid tugevdada. E-nõustamine võib olla kasulik ka siis, kui teie partner või perekonnaliige viibib teiega eraldi asukohtades.
Stressi ja elumuutused
Elumuutused või stressirohked perioodid nagu töökoha vahetus, lahutus, rasedus, kolimine või lein võivad tekitada emotsionaalset koormust. E-nõustaja saab pakkuda tuge ja praktilisi strateegiaid nende muutustega toimetulekuks ning stressitaseme vähendamiseks.
Eneseareng ja isiklik kasv
Kui soovite töötada oma enesearengu ja isiklike eesmärkide saavutamise kallal, võib e-nõustaja olla abiks. Nad saavad pakkuda teile juhendamist, motivatsiooni ja praktilisi nõuandeid, et liikuda edasi oma arenguteel.
Vanemluse teemad
e-nõustaja võib olla abiks ka kasvatuslike teemade ja väljakutsete korral. Kui soovite tugevdada oma vanemlikke oskusi, näiteks suhtlemisoskusi, piire seadmist, järjepidevust või enesekindlust kasvatamisel, käitumuslike murede paremat lahendamist, võib e-nõustaja pakkuda teile juhendamist ja praktilisi näpunäiteid vanemluse parandamiseks.