Minust
Minu mitmekülgne teadmiste ja meetodite rohke pagas annab hea võimaluse lähtuda Sinu olemusest ning pakkuda just Sinule sobivat lähenemist

Olen lõpetanud psühholoogia eriala Tallinna Ülikooli bakalaureuse õppes ning magistriõppes nõustamise psühholoogia suunal. Täiendanud end noorukite sõltuvus-, tervise-, ja riskikäitumise, vägivalla vähendamise, grupiprotsesside, psühhosotsiaalse töö laste ja noorukitega, laste psühhopatoloogia teemadel, jpm.

Erialaselt olen tegelenud nõustamisega ligi 10 aastat ning kokku puutunud erinevate teaduslikult tõestatud tõhusate psühhoteraapia vormidega. Olen läbinud kognitiiv-käitumisteraapia aastase algkoolituse, mille tehnikad on eriti tõhusad ärevuse ja depressiooni ravis. Samuti olen omandanud mindfulness tehnika (läbinud 8- nädalase praktilise teadveloleku koolituse ning teadveloleku baaskoolituse), omandanud läbi praktika mängu-, liiva-, leina- psühhodraamateraapia võtteid ning enesehinnangu treening COMET (competitive memory training) tehnika.

Olen omandanud loovteraapia võtted Helen Tartes-Babkina juhendamisel. Kunstiteraapia pakub mitmesuguseid võimalusi laste kognitiivse, emotsionaalse ja sotsiaalse arengu toetamiseks. Tegeletakse spetsiifilise vaimse, füüsilise, emotsionaalse või käitumusliku funktsiooni arendamise, toetamise, taastamisega, nt tähelepanu, peenmotoorika, liikumisvõime, kehatunnetuse arendamine, mälu säilitamine/taastamine, õppimisvõime ja üldise arengu toetamine, toimetulekuoskuste omandamise toetamine eesmärgistatud loovteraapiliste tegevustega.

Inimese vaimne tervis ja heaolu on mulle südamelähedane teema ning täiendan end pidevalt selles valdkonnas.

Broneeri aeg
Soovid rohkem infot teraapia osas? Saada mulle email maria@heaolu.ee või helista +372 56 900 832 ja räägime
Broneeri aeg